Nieuws

Gezocht JO11 meiden om te voetballen

Op 15 juni 23.59 uur verloopt de deadline voor overschrijvingen tussen clubs als je in A-categorie speelde bij je oude club. Spelers/speelsters kunnen voor de B categorie gewoon over- en ingeschreven worden gedurende het seizoen.

Nu zoekt onze jeugdafdeling van de meiden onder de 11 jaar (geboortejaren 2014/2013) nog een aantal versterkingen voor het nieuwe seizoen. Lijkt het jou leuk om te gaan voetballen? Meld je dan aan via jeugdzaken@vvinternos.nl!

Uiteraard zijn andere in- of overschrijvingen ook van harte welkom!

Meer gedetailleerde informatie over overschrijvingen kun je hier vinden.

https://www.knvb.nl/info/67783/hoe-vraag-je-een-overschrijving-aan?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2NQ8vQZyJSzPmPu8Z1yr-mTIyIik142usIjCr2O1LaEUSlRrJ0Gv7MSkE_aem_AZUNiM-LHjRrLEJwEhtxXTUPiQPfBrzSzwyq5IOmhz8D5XwtVFDptscRYTfo8rgJTifw2kRvqO67rrnSsMFS6jfY