Nieuws

IC-dag de jeugdactiviteiten

De jeugd activiteitencommissie was weer blij verrast dat er meer dan 200 kinderen zich voor de IC dag hadden opgegeven. De teams waren al snel verzameld en na het drogen van de stormbanen kon het startsein worden gegeven. De hele ochtend zagen wij blije koppies bij het klauteren en glijden, geconcentreerde koppies bij het punten schieten en fanatieke koppies bij de diverse partijtjes en het levende tafelvoetbal van Voetbalcity.

Ranja, fruit, broodjes en een lekker ijsje van Prego mochten natuurlijk ook niet ontbreken.

Wij kijken terug op een drukbezochte en geslaagde ochtend en willen alle hulpouders en begeleiders bedanken! Zonder deze hulp kunnen we dit niet organiseren.

Voor komend seizoen zijn we dan ook dringend op zoek naar versterking van de Jeugd Activiteitencommissie.  Vind u het leuk om samen leuke jeugdactiviteiten te organiseren? Mail dan naar activiteiten@vvinternos.nl Wij al kijken alweer uit naar onze volgende activiteit, het jeugdkamp.

Meer foto’s vind je hier! 

Tot snel!

De Jeugd Activiteiten Commissie van vv Internos