Nieuws

Internos oppermachtig in nacompetitie finale, 5-1 winst

Internos leek beter gemotiveerd, speelde gedisciplineerd, had oog voor elkaar en Alblasserdam had geen zicht op de diepe ballen van Internos. In de eerste helft werd het al rap 1-0 door Bart Boeren, Devin Tholel zorgde voor de 2-0 en nog voor rust was het 3-0 weer door Bart. Vlak voor rust kwam de tegenstander ook nog met 10 man te staan door een rode kaart. Na rust bouwde Internos de voorsprong rustig uit door doelpunten van Jorik Scholten Danny Poppelaars. Aan het eind werd men toch nog een beetje te frivool in het hart van de defensie wat de tegentreffer opleverde.

De 5-1 winst zorgt voor lijfsbehoud voor ons eerste elftal! Nu kan dat even gevierd worden en  dan op naar een nieuw seizoen in de derde klasse! Enkele foto’s via https://www.flickr.com/photos/150978442@N02/53792996506/ of kijk via https://www.youtube.com/user/Internos20112012/videos

Uiteraard VV Sleeuwijk bedankt voor de gastvrijheid!

Feestevierende supporters (boven, foto Fred van Toledo) en spelers (onder, foto Raplh Dircken)